O nás

Firma HF servis s.r.o. vznikla v roce 1992 jako obchodní firma.

V roce 1993 jsme začali dodávat na český trh výrobky průmyslové chemie. Díky vysokým poptávkám a prodeji jsme začali sami s výrobou a kompletací výrobků průmyslové chemie. Dnes jsme leaderem na trhu s jednou z nejširších nabídek lepidel, tmelů, maziv, olejů, čističů a vodných odmašťovačů. Máme vlastní registrované značky IMPACT ADHESIVE, IMPASOL, IMPACLEANER AQUA, SILAX a další.

V roce 2012 jsme začali pronikat do nanotechnologie a postupně vyvíjet a vyrábět nanopolymery. Dnes jsme jedni z největších výrobců nanopolymerů s využitím v lodním průmyslu /NANOSHARK/, automobilovém průmyslu /BLACK Diamond/, stavebnictví a průmyslu /IMPAGUARD/.

V roce 2017 jsme vyrobili ultrahydrofobní polymer s velmi dlouhou životností a mechanickou odolností.

V roce 2019 jsme dokázali vyvinout antibakteriální a antivirový nanopolymer pro dezinfekční ochranu 24hod/120dní, na což máme kompletní atesty EU.

Naše společnost se ztotožňuje s filozofií UDRŽITELNOSTI a svoji obchodní strategii zaměřuje na prodej a servis účinných a kvalitních výrobků pro průmyslové profesionální použití do výroby, oprav a údržby.

Neustále vyvíjíme účinnější a bezpečnější produkty dle trendů udržitelnosti a obnovitelnosti, hledáme nové bezpečné chemické látky a vyvíjíme nové směsi, které jsou nehořlavé, nezapáchající, snadno biologicky odbouratelné, bezpečné pro životní prostředí a pro člověka při práci s nimi. Uvádíme na trh produkty s minimálním VOC (těkavý organický uhlík). Rozšiřujeme užitné vlastnosti stávajících produktů o moderní funkce jako jsou ANTIFOG, RETRAKCE VODY A FILMOTVORNÁ OCHRANA. Pokořili jsme desítky let zažité názory, že není bezpečná náhrada acetonu, benzínu a lihu.

Mezi naše produkty patří například nezapáchající bezpečná náhrada za aceton s rozšířením na polyuretany – IMPASOL ARED, absolutně bezpečná náhrada za benzínový čistič – IMPASOL GREEN a absolutně bezpečná náhrada za isopropylalkohol – IMPASOL HCA IPA.

Je velmi obtížné nalézt odvětví, v němž by se výrobky našich divizí nepoužívaly. Oblast jejich aplikací sahá od potravinářství, strojírenských a stavebních podniků, přes provozy na čištění a údržbu až po malé údržbářské a opravárenské provozy, zabývající se jak opravami veškerých strojních zařízení a dopravních prostředků, tak údržbou budov.

V nabídce divizí je možno nalézt čistící a odmašťovací prostředky pro obecné, ale i velmi speciální použití. Čistící a odmašťovací prostředky jsou schopny nahradit nebezpečná, hořlavá rozpouštědla, která mají nepříznivý dopad na životní prostředí a jejich použití je většinou problematické. Je samozřejmostí, že všechny naše výrobky splňují přísné legislativní předpisy.

Základem úspěchu firmy HF Servis s.r.o. je přímý kontakt se zákazníky. Pro zajištění obousměrného toku informací jsou výrobky firmy HF Servis s.r.o. prodávány praktickým předvedením spotřebiteli prostřednictvím sítě špičkově vyškolených poradců. Legislativa a administrativa zaručují včasné a bezproblémové dodávky.

Poskytnout zákazníkovi profesionální servis je velkou předností naší společnosti.

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a budete spokojeni.

Kolektiv HF Servis s. r. o.

Napsali o nás

Dopravní podnik města Brna testoval v tramvajích naši antibakteriální a antivirovou ochranu GCA ANTIVIR. V době této aplikace jsme měli k produktu GCA ANTIVIR atest od Státního zdravotního ústavu ČR na antibakteriální účinnost na 21 dní.

Od té doby jsme pokročili a nyní dokládáme k tomuto produktu již atest od Státního zdravotního ústavu ČR na 120 dní a zároveň byl doplněn atestem na virucidnost od Zdravotního ústavu ČR. Potravinářský atest od  Státního zdravotní ústavu ČR potvrzuje nezávadnost tohoto produktu. 
Více informací o aplikaci v tramvajích v odkazech níže
:

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/postrik-tramvaje-dpmb-havranek-bakterie-viry-kvasinky-testovani.A200204_105255_brno-zpravy_mls

https://tvbrno1.cz/zpravy/jihomoravsky/brno/858/dopravni-podnik-osetril-tramvaje-nastrikem

Vyhodnocení naší spolupráce s Dopravním podnikem města Brno